Конысбаева Бибигуль Тишановна
Секретарь Западно-Казахстанского областного маслихата

2021 жылғы Батыс Қазақстан облыстық мәслихат депутаттарының «Facebook» желісі бойынша тікелей эфир кестесі

«Бекітілді»:
Батыс Қазақстан облыстық
мәслихаты
«13» қыркүйек 2021 ж

 

2021 жылғы Батыс Қазақстан облыстық мәслихат депутаттарының «Facebook»  желісі бойынша тікелей эфир кестесі

Қабылдау күндері Депутаттың Т.А.Ә. Қабылдау уақыты
1 – апта
20.09.2021 – Дүйсенбі Агаев Анвар Агаяроглы 10.00 – 11.00
21.09.2021 – Сейсенбі Бахтиозин Фарид Наильевич 10.00 – 11.00
22.09.2021 – Сәрсенбі Батпакулова Гульмира Аскаровна 10.00 – 11.00
23.09.2021 – Бейсенбі Бисенов Азамат Гимранович 10.00 – 11.00
24.09.2021 – Жұма Габдуллин Исетай Есетович 10.00 – 11.00
     
27.09.2021 – Дүйсенбі Галиметденова Дина Ерсейтовна 10.00 – 11.00
28.09.2021 – Сейсенбі Джакибаев Мурат Урынбаевич 10.00 – 11.00
29.09.2021 – Сәрсенбі Енютин Иван Иванович 10.00 – 11.00
1.10.2021 – Бейсенбі Ермеккалиев Алтынбек Серікқалиұлы 10.00 – 11.00
     
4.10.2021 – Дүйсенбі Ескендиров Сайран Темиргалиевич 10.00 – 11.00
5.10.2021 – Сейсенбі Жарылгапов Серик Абдугалиевич 10.00 – 11.00
6.10.2021 – Сәрсенбі Жаксыгалиев Жанабек Жанабаевич 10.00 – 11.00
7.10.2021 – Бейсенбі Измаганбетов Багдат Мадиевич 10.00 – 11.00
8.10.2021 – Жұма Илемесов Искаир Кафарович 10.00 – 11.00
     
11.10.2021 – Дүйсенбі Ирменов Камидолла Мутиголлаевич 10.00 – 11.00
12.10.2021 – Сейсенбі Мергалиев Аскар Серикович 10.00 – 11.00
13.10.2021 – Сәрсенбі Мукаев Мұрат Рахметұлы 10.00 – 11.00
14.10.2021 – Бейсенбі Мырзахметова Әсел Кажиахметқызы 10.00 – 11.00
15.10.2021 – Жұма Салиева Алия Утемисовна 10.00 – 11.00
     
18.10.2021 – Дүйсенбі Нурмуханов Ганимат Хайржанович 10.00 – 11.00
19.10.2021 – Сейсенбі Сатбаев Нургазы 10.00 – 11.00
20.10.2021 – Сәрсенбі Сергалиев Нурлан Хабибуллович 10.00 – 11.00
21.10.2021 – Бейсенбі Сундетова Сабира Омиргалиевна 10.00 – 11.00
22.10.2021 – Жұма Рубцов Аркадий Анатольевич 10.00 – 11.00
     
25.10.2021 –Дүйсенбі Тлемисов Турарбек Тлемисович 10.00 – 11.00
26.10.2021 –Сейсенбі Турсынова Ляна Алексеевна 10.00 – 11.00
27.10.2021 –Сәрсенбі Утебалиева Шаттык Саматовна 10.00 – 11.00
28.10.2021 –Бейсенбі Хасанов Ержан Кайыржанович 10.00 – 11.00
29.10.2021 – Жұма Шәмшідін Әлжан Смайылұлы 10.00 – 11.00
     
1.11.2021 – Дүйсенбі Шектебаев Тлек Ишбулатович 10.00 – 11.00