Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының VI шақырылымындағы депутаттардың тізімі

1. Ескендіров Темірғали Қаратайұлы – №1 Деркөл сайлау округінен депутат (Зеленов ауданы), «ЖАЙЫҚ ЕТ» Ет өңдеу кәсіпорны» ЖШС директоры
2. Мұхтар Мәлік Қабдыұлы – №2 Тайпақ сайлау округінен депутат (Ақжайық ауданы), Чапаев орман және жануарлар дүниесін қорғау мемлекеттік мекемесінің директоры
3. Ашығалиев Қатауолла Миралыұлы – №3 Ақжайық сайлау округінен депутат (Ақжайық ауданы), «Ақас» Агрофирмасы» ЖШС директоры
4. Пак Максим Валериевич – №4 Ақсай сайлау округінен депутат (Бөрлі ауданы), «Радио-Ақсай» ЖШС директоры
5. Манашев Амантай Шүйінішқалиұлы – №5 Бөрлі сайлау округінен депутат (Бөрлі ауданы), «КИОС»ЖШС бас директордың орынбасары
6. Таспихов Амангелді Сатыбалдыұлы – №6 Жаңақала сайлау округінен депутат (Жаңақала ауданы), «Нұржанар» АҚ директорлар Кеңесінің төрағасы
7. Илимисов Искендир Кафарұлы – №7 Жәнібек сайлау округінен депутат (Жәнібек ауданы), «Әлем» шаруа қожалығы басшысы
8. Енютин Иван Иванович – №8 Приурал сайлау округінен депутат (Зеленов ауданы), «Асфа»ЖШС директоры
9. Құлшар Мәлік Иманқұлұлы – №9 Ихсанов сайлау округінен депутат (Орал қаласы), Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты хатшысы
10. Жәкібаев Мұрат Орынбайұлы – №10 Зеленов сайлау округінен депутат (Зеленов ауданы), «Белес-агро» ЖШС бас директоры
11. Тұманбаева Салтанат Асқарқызы – №11 Строительный сайлау округінен депутат (Орал қаласы), «Болашақ» корпоративтік қоры директоры
12. Есмагулов Мағауия Сансызбайұлы – №12 Казталов сайлау округінен депутат (Казталов ауданы), Жалпақтал аграрлықжәне салалық технологиялар колледжінің директоры
13. Мұқанов Құсайын Ізімұлы – №13 Қаратөбе сайлау округінен депутат (Қаратөбе ауданы), «Қаратөбе» ЖШС төрағасы
14. Нұрмұханов Ғанимат Хайржанұлы – №14 Сырым сайлау округінен депутат (Сырым ауданы), «Жібек жолы» шаруа қожалығының басшысы
15. Мерғалиев Асқар Серікұлы – №15 Тасқала сайлау округінен депутат (Тасқала ауданы), «ПСП Серік» ЖШС директорының орынбасары
16. Қощанов Қайдар Жасенұлы – №16 Жаңа Орда сайлау округінен депутат (Орал қаласы), «Болашақ» ЖШС бас директоры
17. Сәтбаев Нұрғазы Сәтбаевич – №17 Теректі сайлау округінен депутат (Теректі ауданы), «Uniserv» ЖШС бас директоры
18. Мұхамбетшин Серік Бисемәліұлы – №18 Бөкей ордасы сайлау округінен депутат (Бөкей ордасы ауданы), «Рауан» шаруа қожалығы басшысы
19. Байжанов Мадияр Жеңісұлы – №19 Шыңғырлау сайлау округінен депутат (Шыңғырлау ауданы), «Альсейт сервис» ЖШС директорының орынбасары
20. Амирханян Аветик Рубенович – №20 Гагарин сайлау округінен депутат (Орал қаласы), «Айдана» ЖШС директоры
21. Тоқсанов Ерлан Виленұлы №21 Зачаган сайлау округінен депутат (Орал қаласы), облыстық клиникалық аурухана директоры
22. Иманғалиев Асхат Сәлімұлы – №22 Студенттік сайлау округінен депутат (Орал қаласы), М.Өтемісов атындағы БҚМУ ректоры
23. Потиченко Сергей Александрович – №23 Зенит сайлау округінен депутат (Орал қаласы), «Альтаир» ЖШС директоры
24. Рубцов Аркадий Анатольевич – №24 Мәметова сайлау округінен депутат (Орал қаласы), «Стекло-Сервис» ЖШС директоры
25. Бахтиозин Фарид Наильевич – №25 Молдағалиев сайлау округінен депутат (Орал қаласы), «Конденсат» АҚ директорлар кеңесінің мүшесі
26. Жақыпов Жаслан Қабиболлаұлы – №26 Железнодорожный сайлау округінен депутат (Орал қаласы), «Батыс Пауэр» ЖШС бас директор
27. Сүлеймен Серік Кенжебекұлы – №27 Иманов сайлау округінен депутат (Орал қаласы), «Нұр Отан» партиясы БҚОФ облыстық филиал төрағасының бірінші орынбасары
28. Тұрсынова Ляна Алексеевна – №28 Қонаев сайлау округінен депутат (Орал қаласы), «Отау-Алан» ЖШС директоры
29. Галиметденова Дина Ерсейітқызы – №29 Әбілхайыр хан сайлау округінен депутат (Орал қаласы), «Конденсат» АҚ директорлар кеңесі аппаратының басшысы
30. Серғалиев Нұрлан Хабибуллаұлы – №30 Жәңгір хан сайлау округінен депутат (Орал қаласы), Жәңгірхан атындағы БҚАТУ ректоры